Hakkımızda

GamePayTR

GamePayTR ye Hoş Geldiniz!


2017 yılında kurulan Gamepaytr sektörün resmi yetkili distribütörleriyle çalışarak yüzlerce oyunu bünyesinde barındırarak siz oyun severlere güvenilir ve hızlı hizmet sunmayı amaç edinmiştir kendisine..


Yola çıkarken hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online oyunlarda hizmet fikrini bir adım öteye taşımalı ve hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştık, En uygun fiyatlı oyun kodlarının satışının yanında, müşterilerine, her daim indirimler, "Premium Hizmetleri", "Oyun Paraları"; kredi kartı ödemesi - taksitli satın alma, dünyanın 70 ülkesindeki hesaplarına banka havalesi ve PayPal dahil her güvenli ödeme seçeneğini sunan GamePAytr yükselişine hız kesmeden devam ediyor.


Her Online Oyunun Epin Kodu


Güvenli internet sitemiz üzerinden kolayca yapabileceğiniz alışverişlerden yararlanın. Eğer aradığınızı tam olarak bulamazsanız, sayfamızın sağ üst köşesindeki canlı destek yada iletişim sayfamızdan bize mesaj gönderin, geribildirimlerinizden hoşnut kalacak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Şirketimiz her zaman için sizlere kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyar.


Bizim Büyük Bir Oyun Alanımız Var, Sen Neredesin.